התקשרו עכשיו

054-3972142

תקנון האתר Hamiltasha ומדיניות ביטול והחלפה :


תקנון ותנאי שימוש לאתר Hamiltasha בכתובת Hamiltasha.co.il (להלן "האתר") מנוהל ומופעל על ידי לור דיאמונדס בע"מ (להלן "החברה"). באתר ניתן לראות ולרכוש תכשיטים משובצים יהלומים אשר יוצרו על ידי החברה (להלן "המוצרים") –


תקנון זה מהווה חוזה התקשרות מחייב בין המשתמש לאתר וחלים עליו כל התנאים על כל אישיות משפטית (להלן "המשתמש"). במידה ובחרה להשתמש באתר וכל ההוראות יחולו על כל שימוש, כתנאי לשימוש ו/או לעיון הנך מצהיר כי קראת את התקנון, הבנת את תוכנו ואת משמעויותיו, והנך מצהיר/ה בזאת כי הסכמת לתנאי התקנון במלואם.

המשתמש הינו אדם כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והמשתמש קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, תהיה חובתו לידע את הוריו / את האפוטרופוסים החוקיים שלו בדבר הוראות תקנון זה ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות מכל סוג על האתר. על ההורים ליידע את הקטינים המעוניינים לגלוש באתר בדבר התקנון וכן לפקח על פעילותם כדי שיפעלו על פי תנאי תקנון זה. כל פעילות אשר תבוצע על ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה של הקטינים ושל ההורים לאמור בתנאי התקנון. 

תקנון זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות אך פונה לשני המינים. 

החברה רשאית להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.

החברה רשאית לבצע שינויים בתקנון בכל עת וללא הודעה מראש. 1.      אחריות : החברה מספקת ללקוח טופס הערכת שווי לביטוח.

אחריות על התכשיט שנה מיום הקנייה / רכישה באתר.

החברה נותנת אחריות במשך שנה על פגמים כגון: נפילת יהלומי צד, ירידת צבע (חל רק על זהב לבן), התעקמות אחת השיניים המחזיקות את היהלומים. החברה מאפשרת חידוש וניקיון המוצרים שנרכשו בחברה ללא עלות.

אבטחה : מובהר כי מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות, ועל כן אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה. 2.      רכישה באתר : החברה רשאית לעדכן את דף המוצר בכל עת, להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מהמלאי. כל פריט המכיל אלמנטים ייחודיים כגון: יהלומים, אבני חן יציקות זהב וכו' משתנים מפריט לפריט בדקויות שאינן משנות את אופי הפריט וצורתו הכללית.


על מנת להימנע מתקלות יש להקפיד על מסירת פרטים נכונים ומלאים במסגרת תהליך הרכישה. בין היתר, יש לציין את הפרטים הבאים: שם פרטי ושם משפחה, טלפון, דואר אלקטרוני (אימייל), כתובת מלאה למשלוח. מסירת פרטים שגוים ביודעין מהווה הפרה של תנאי השימוש והתקנון ובנסיבות מסוימות יכול כי יינקטו הליכים משפטיים נגד המשתמש.


על מנת לבצע רכישה באתר, יתבקש המשתמש להזין את פרטיו באתר סליקת האשראי, הליך סליקת האשראי יבוצע באמצעות חברת סליקה חיצונית וכי כלל האחריות ו/או המידע ו/או פרטי האשראי של המשתמש יהיו באחריות חברת הסליקה. לאחר השלמת תהליך הרכישה וקבלת אישור אמצעי התשלום, תימסר למשתמש הודעה על אישור הרכישה.


עם שליחת המוצרים, תימסר למשתמש הודעה מתאימה כי ההזמנה בדרכה לכתובת שצוינה בהזמנתו. מובהר כי חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי מיד עם סיום ביצוע ההזמנה.

מובהר כי התמונות באתר הן להמחשה בלבד, החברה תשתדל לעשות את המיטב כדי להציג תמונות מדויקות ככל האפשר.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להגביל את כמות הפריטים בכל הזמנה.


מדיניות מבצעים : בעת מבצע כללי החל על כל / חלק מהפרטים הנמכרים באתר, רשאית החברה לשנות מדיניות זו לתקופת המבצע בלבד ובהתאם למדיניות שצויין לתקופת המבצע. 


 

3.      אספקת המוצר / משלוח : החברה אחראית לשלוח את המוצר בין 7-14 ימי עסקים. בנוסף לכך, אספקת המשלוחים תהיה בתוספת של בין 1-3 ימי עסקים.

      החברה אינה אחראית לזמני הגעת המוצר. החברה אינה מבצעת משלוחים בימי שישי, שבת וחג ואינה מכירה בהם כימי עסקים. החברה אינה מחויבת לספק מוצרים לאזורים אשר דואר ישראל ו/או חברת השילוח אינם פועלים בהם. החברה אינה לוקחת כל אחריות בגין עיכוב ו/או תקלה ו/או מחדל של חברת השילוח ו/או ודואר ישראל.


יובהר כי ככל שהנהלת האתר תציין זמן משלוח ביחס למוצר מסוים מדובר בזמן משלוח משוער התלוי בזמינות המוצר במלאי, בדואר ישראל ו/או בחברת השליחויות.

סוג המשלוח יבחר על ידי הלקוח במעמד התשלום, לא יגבה כל סכום כסף מהלקוח עבור המשלוח.
זמני הגעת המשלוחים משתנים בהתאם לסוג המשלוח שנבחר, פעילות חברת השליחויות ודואר ישראל. ימי משלוחים הינם מיום ראשון עד חמישי ואינם כוללים ערבי חג וימי שישי.

מחיר משלוחים לפי תקנון החברה או באיסוף עצמי מהחנות בתיאום מראש ללא עלות.

בכל בעיה, עיכוב ושאלה בנוגע למשלוחים ניתן לפנות דרך מוקד שירות הלקוחות שלנו.


 


4.      ביטול עסקה : המשתמש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981. הביטול יעשה בשיחת טלפון לשירות הלקוחות שלנו בלבד עד 24 שעות מרגע הרכישה.5.      החזרה / החלפה : החלפות יתבצעו עד 2 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח / מיום קניה בחנות. החזרה / החלפת המוצר תעשה רק באריזתו המקורית, בתוספת תעודתו המקורית ובתנאי שלא נעשה בו כל שימוש.

לא יוחזרו מוצרים אשר נרכשו בהזמנה מיוחדת לפי דרישת הלקוח, תכשיטים שיוצרו בעיצוב אישי, תכשיטים אשר הוזמנו או נבחרו בעבורם יהלומים לפי דרישת הלקוח, תכשיטים שיוצרו לפי מידה או הותאמה להם מידה, טבעות נישואין ועוד.


·         החזרה : החזר כספי יינתן אך ורק בתכשיטים עד לסכום קניה של 3,000 ₪ עד 48 שעות לאחר הקניה, מעל סכום 3,000 ש"ח יינתן זיכוי תמורת החזרת התכשיט בתוך יומיים מיום הקניה בהתאם לחוק הגנת הצרכן.

ההחזר הכספי יתבצע על פי אמצעי התשלום. דמי ביטול הם 5% ממחיר העסקה או 100₪ הנמוך מבניהם.


·         החלפה : ניתן להחליף מוצר שנקנה למוצר אחר במחיר זהה או קבלת זיכוי לקנייה בחברה (בתוקף של 12 חודשים). החזרת המוצר יתבצע על חשבון הלקוח לכתובת החברה המצוינת באתר / על מעטפת המוצר.


6.      קניין רוחני : כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, העיצובים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של החברה בלבד.


אין להעתיק, לשכפל, למכור, לשווק, להפיץ ולהשתמש בכל מידע המופיע באתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב פריטים, תמונות המוצרים וכיוצא בזאת, ללא קבלת אישור ורשות החברה בכתב. בנוסף, אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתוני האתר, רשימת המוצרים המופיעים בו וכל מידע המוצג בו ללא קבלת אישור החברה בכתב. כמו כן אין להציג את מידע באתר ו/או בשירות אחר ללא הסכמת החברה בכתב.


 


7.      דין ושיפוט :  הדין החל על תקנון זה הוא הדין הישראלי בלבד.


בכל מקרה של מחלוקת, הסמכות הבלעדית לדון בכל מחלוקת הנובע, במישרין או בעקיפין, מהוראות תקנון זה ו/או מהשימוש ו/או מרכישות באתר – נתונה לבתי המשפט המוסמכים (השלום או המחוזי) תל אביב-יפו בלבד.טואול - בניית אתרים